Any questions ?

Phone 202 303 405

$ 0
Wybierz metodę płatności

Opiekunie - relaks Ci się należy!
Zapraszamy na warsztat
Kuchania wytchnieniowa

Zapraszamy na warsztat Kuchnia wytchnieniowa

Zapraszamy wszystkich rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami na trzeci warsztat z cyklu „Opiekunie – relaks Ci się należy!”

📅 Data: 15 czerwca 2024 roku, 14:00-18:00

📍 Lokalizacja: MAL Kotłownia, ul. Jana Olbrachta 9, 01-111 Warszawa

metro M2 – stacja Księcia Janusza;

pokaż lokalizację na mapie

🌈 Program: Planowanie żywienia w rodzinie z osobą z autyzmem. O gotowaniu bez wysiłku w oparciu o proste patenty. Celem warsztatu jest zaprzyjaźnienie się z kuchnią we wszelkich jej aspektach. Począwszy od tych praktycznych, takich jak szybkie i proste przepisy na dobre dania dla całej rodziny, a skończywszy na autentycznej przyjemności czerpanej z wymyślania i przygotowywania posiłków.

🎯 Dla kogo: Dedykowany dla wszystkich, którzy są rodzinnymi opiekunami osób z niepełnosprawnościami. Przyjdź i doświadcz luźnej, przyjaznej i wspierającej atmosfery. 

👩‍🏫 Prowadzące:

Dorota Próchniewicz – dziennikarka, pisarka, aktywistka społeczna, autorka wielu książek kucharskich, mistrzyni gotowania ale też minimalizmu, nie marnowania i patentów ułatwiających życie w domu. Mama dorosłego Piotra z autyzmem, wymagającego nieustannego wsparcia na co dzień. 

Agnieszka Słodka-Zalewska – psycholożka, terapeutka, pasjonatka gotowania i książek nie tylko kulinarnych. Działająca w sektorze pozarządowym na rzecz opiekunów osób z niepełnosprawnościami.

👩‍👧‍👦 Darmowa opieka dla Twojego dziecka z niepełnosprawnością: Jeśli nie masz z kim zostawić swojego dziecka z niepełnosprawnością, nie martw się! Oferujemy możliwość skorzystania z darmowej opieki wykwalifikowanego asystenta. Opieka może być świadczona nawet w miejscu zamieszkania Twojego podopiecznego.

🚀 Decyduje kolejność zgłoszeń: Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona. Również liczba asystentów jest ograniczona więc nie zwlekaj z zapisaniem się!

🆓 Bezpłatne warsztaty i opieka: Zarówno warsztaty, jak i opieka asystenta są całkowicie bezpłatne. Projekt jest finansowany przez Dzielnicę Wola m.st. Warszawa.

👉 Zapisy: Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz!

Warsztaty_Wola_plakat__733_1028

Nie zapominaj, że dbając o siebie, możesz lepiej zadbać także o innych. Zapisz się na warsztat i pozwól sobie na chwilę oddechu, która przyniesie korzyści nie tylko Tobie, ale także Twojej rodzinie.

Czekamy na Ciebie!

Projekt pn. „Działania na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami”  został sfinansowany ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Wola.

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930