Any questions ?

Phone 202 303 405

$ 0
Wybierz metodę płatności

Startujemy z akcją Mikołajki na Gigancie

Rozkręcamy kolejną edycję Mikołajek na Gigancie!

Ciesz się razem z nami magicznym czasem Mikołajek! Kolejny rok z rzędu przygotowujemy wyjątkową akcję mikołajkową, która pozwala nam rozpocząć świąteczny sezon w wyjątkowy sposób. 

Nasze mikołajkowe paczki będą pełne świątecznego rękodzieła. To będzie prawdziwa dawka magii świąt w każdym opakowaniu!

W minionych latach były to zaprawy, przysmaki, ozdoby świąteczne, breloki, kartki świąteczne i wiele wiele innych. My już poczułyśmy magię świąt i rozpoczęłyśmy prace nad naszymi dziełami.

W zeszłym roku mogłyśmy liczyć na wsparcie elfów wolontariuszy co było dla nas niezwykle wzruszające. Mamy nadzieję, że podczas tegorocznej edycji razem stworzymy paczki wypełnione cudownymi, własnoręcznie wykonanymi prezentami.

Wszystkie paczki zostaną wystawione na licytacjach na funpagu akcji Mikołajki na Gigancie. Każda z nich będzie dedykowana innej organizacji działającej na rzecz osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów. To organizacje, które znamy i niezwykle cenimy za ich niesamowitą pracę. W ten sposób pragniemy wyrazić ogromne uznanie dla ich działań.

Każdy z Was może stać się Mikołajem i wziąć udział w licytacji na wybraną przez siebie paczkę wspierając jednocześnie wartościową organizację.

Liczymy na Wasze zainteresowanie akcją. Obserwujcie nas, powiedzcie o nas znajomym, rodzinie, kolegom z pracy, pani w osiedlowym sklepie, ulubionej manicurzystce i listonoszowi. Chcemy dotrzeć do jak największego grona odbiorców, bo wierzymy, że ta akcja ma sens! 

Jeśli chciałbyś razem z nami tworzyć tę mikołajkową magię to serdecznie zapraszamy Cię do zostania naszym elfem. Możesz przekazać nam swoje własnoręcznie wykonane wyroby, które trafią do paczek i sprawią wiele radości ich odbiorcom. 🎅🎁✨

Odwiedź profil akcji Mikołajki na Gigancie: https://m.facebook.com/p/Miko%C5%82ajki-na-gigancie-100087953453250/

Jeśli chcesz zostać naszym elfem to napisz do nas na kontakt@fundacjadlagigantow.org

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930