Any questions ?

Phone 202 303 405

$ 0
Wybierz metodę płatności

Finał akcji Mikołajki na Gigancie 2023

Razem z Wami dziękujemy tym, którzy pomagają

Z ogromną radością pragniemy podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, jakie miały miejsce podczas tegorocznej akcji Mikołajki na Gigancie. Wasze hojne licytacje sprawiły, że 14 paczek stało się nie tylko wyrazem wsparcia dla organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami, ale także magicznymi prezentami świątecznymi dla Waszych bliskich jak również nieznajomych będących w trudnej sytuacji życiowej.

Chcielibyśmy z całego serca wyrazić naszą ogromną wdzięczność i szacunek dla wszystkich organizacji, które aktywnie działają na rzecz rodzin z niepełnosprawnościami. W ramach tegorocznej akcji Mikołajki na Gigancie, w szczególny sposób wyróżniliśmy 14 z nich. Akcja odbywała się na profilu Mikołajki na Gigancie gdzie na licytacje wystawiłyśmy czternaście paczek zawierających unikatowe rękodzieło od nas i naszych elfów. Każda paczka była dedykowana innej organizacji:

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i hojności udało nam się zebrać kwotę 3 121,90 złotych. To symboliczne wsparcie, które wpłaciliście bezpośrednio do organizacji, którym paczki były dedykowane, aby kontynuowały swoje ważne misje.

Niektórzy zwycięzcy postanowili przekroczyć granice hojności, wpłacając kwoty wyższe niż te wylicytowane. Łączna suma wpłaconych kwot wyniosła 3 220,88 złotych, co świadczy o ogromnym sercu społeczności, z której jesteśmy dumni.

Chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną radość, że niektórzy z Was zdecydowali się podarować swoje wylicytowane paczki jako wyjątkowe upominki dla najbliższych. Jednak to, co nas szczególnie wzruszyło, to gest jednego ze zwycięzców, który swoją paczką postanowił sprawić radość jakiejś mamie dziecka z niepełnosprawnością.

Dziękujemy naszym elfom, którzy w tym roku bardzo licznie dołączyli do akcji darując swoje rękodzieło. 

Dziękujemy licytującym za udział w tej wyjątkowej dla nas akcji.

Dziękujemy wszystkim organizacjom, które każdego dnia wspierają rodziny z niepełnosprawnością i inspirują nas do dalszych działań.

Dziękujemy Wam za serce, które wkładacie w każdy gest dobroci. Wasza hojność sprawia, że ta akcja ma jeszcze głębszy sens i staje się wyjątkowym przejawem wspólnoty, jaką tworzymy razem.

Niech te chwile świąteczne niosą ze sobą wiele radości, ciepła i wzajemnej życzliwości!

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930