Any questions ?

Phone 202 303 405

$ 0
Wybierz metodę płatności

Mamy gotowe na zmiany śpiewają

Warsztat wytchnieniowy dla mam - opiekunek

30 lipca odbyły się wyjątkowe warsztaty dla mam osób z niepełnosprawnościami, które stanowiły inaugurację cyklu „Mamy gotowe na zmiany!” To niezwykłe wydarzenie miało na celu nie tylko umożliwienie uczestniczkom wypoczynku, ale także zapewnienie im niezapomnianego doświadczenia w postaci warsztatów sieciujących. Podczas tego dnia, uczestnicy mieli okazję nauczyć się techniki oddechu koherentnego oraz oddać się magii muzyki.

Warsztaty rozpoczęły się od wprowadzenia do oddechu koherentnego. Technika ta pomaga w redukcji stresu, poprawia koncentrację i ogólną harmonię wewnętrzną. Dla mam, które codziennie muszą stawiać czoła różnym wyzwaniom, nauka tej techniki może być nieocenionym narzędziem do radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego.

Po sesji oddechowej nadszedł czas na coś wyjątkowego – lekcję śpiewu. Warsztaty prowadził niezwykły duet muzyczny – Polakowski. Uczestnicy warsztatów wyruszyli w muzyczną podróż do Macedonii. Pieśni macedońskie, które wybrano tego dnia, były nie tylko piękne, miały także głębokie znaczenie kulturowe. To był niezwykły sposób na poznanie innej kultury i odbycie muzycznej podróży w nieznane.

Sesja śpiewu okazała się nie tylko artystycznym wyzwaniem, ale także mistycznym przeżyciem. Muzyka ma niesamowitą moc łączenia ludzi i przenoszenia ich w inny stan świadomości. Dla mam uczestniczących w tych warsztatach, była to okazja na chwilę oderwania się od codziennych zmartwień i oddanie się magii dźwięków.

Warsztaty były wyjątkowym wydarzeniem, które połączyło oddech, muzykę i kulturę. To było nie tylko cenne doświadczenie, ale także chwila relaksu i błogiego odpoczynku. Dla uczestniczek ten dzień zapadnie na długo w pamięci jako czas magicznego przeżycia i niezwykłego spotkania z muzyką macedońską.

Warsztaty były bezpłatne, dzięki wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu Mazowsze Lokalnie, realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie SOKIAL oraz Fundację Fundusz Współpracy.

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930