Any questions ?

Phone 202 303 405

$ 0
Wybierz metodę płatności

Opiekunie - relaks Ci się należy!
Zapraszamy na warsztat - Mapa marzeń

Wydarzenie zakończone. Obejrzyj relację z wydarzenia.

Zapraszamy na warsztat "Mapa marzeń"!

Czy kiedykolwiek marzyłaś/eś o chwili dla siebie? Pragniesz odpoczynku i wsparcia?

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami na pierwszy warsztat z cyklu „Opiekunie – relaks Ci się należy!”

📅 Data: 27 kwietnia 2024 roku, 14:00-18:00

📍 Lokalizacja: MAL Kotłownia, ul. Jana Olbrachta 9, 01-111 Warszawa

metro M2 – stacja Księcia Janusza;

pokaż lokalizację na mapie

🌈 Program: Celem warsztatu jest uświadomienie uczestnikom, że każdy ma własne, „tylko swoje” marzenia, niezwiązane z rodziną ani podopiecznym, głęboko schowane, często wręcz zapomniane. Podczas wspólnej podróży, na symbolicznej papierowej mapie, uczestnicy przypomną sobie, o czym kiedyś marzyli, aby z warsztatów wyjść z przekonaniem, że każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku, czasem bardzo małego…

🎯 Dla kogo: Dedykowany dla wszystkich, którzy są rodzinnymi opiekunami osób z niepełnosprawnościami. Przyjdź i doświadcz luźnej, przyjaznej i wspierającej atmosfery. 

👩‍👧‍👦 Darmowa opieka dla Twojego dziecka z niepełnosprawnością: Jeśli nie masz z kim zostawić swojego dziecka z niepełnosprawnością, nie martw się! Oferujemy możliwość skorzystania z darmowej opieki wykwalifikowanego asystenta. Opieka może być świadczona nawet w miejscu zamieszkania Twojego podopiecznego.

🚀 Decyduje kolejność zgłoszeń: Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona. Również liczba asystentów jest ograniczona więc nie zwlekaj z zapisaniem się!

🆓 Bezpłatne warsztaty i opieka: Zarówno warsztaty, jak i opieka asystenta są całkowicie bezpłatne. Projekt jest finansowany przez Dzielnicę Wola m.st. Warszawa.

👉 Zapisy: Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz!

Warsztaty_Wola_plakat__733_1028

Nie zapominaj, że dbając o siebie, możesz lepiej zadbać także o innych. Zapisz się na warsztat i pozwól sobie na chwilę oddechu, która przyniesie korzyści nie tylko Tobie, ale także Twojej rodzinie.

Czekamy na Ciebie!

Projekt pn. „Działania na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami”  został sfinansowany ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Wola.

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031