Any questions ?

Phone 202 303 405

$ 0
Wybierz metodę płatności

Opiekunie - relaks Ci się należy!
Zapraszamy na warsztat
Emocje w trudnym rodzicielstwie. Techniki samoregulacji.

Zapraszamy na warsztat "Emocje w trudnym rodzicielstwie. Techniki samoregulacji."

Zapraszamy wszystkich rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami na drugi warsztat z cyklu „Opiekunie – relaks Ci się należy!”

📅 Data: 18 maja 2024 roku, 14:00-18:00

📍 Lokalizacja: MAL Kotłownia, ul. Jana Olbrachta 9, 01-111 Warszawa

metro M2 – stacja Księcia Janusza;

pokaż lokalizację na mapie

🌈 Program: Celem warsztatu jest uświadomienie uczestnikom, że nawet w trudnej rzeczywistości opiekuna osoby z niepełnosprawnością możliwa jest akceptacja i doświadczanie radości. Podczas warsztatu uczestnicy dokonają autorefleksji nad własnym życiem, przeanalizują etapy, przez które każdy z nich przeszedł, a na końcu poznają techniki radzenia sobie ze stresem towarzyszącym im w codziennym życiu.

🎯 Dla kogo: Dedykowany dla wszystkich, którzy są rodzinnymi opiekunami osób z niepełnosprawnościami. Przyjdź i doświadcz luźnej, przyjaznej i wspierającej atmosfery. 

👩‍🏫 Trener: Natalia Przybylska to założycielka Pasji Rozwoju, platformy edukacyjnej oferującej szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji oraz zdrowia psychicznego. Jest doświadczoną trenerką kompetencji psychospołecznych oraz ekspertką w dziedzinie oddechu i technik samoregulacyjnych. Jej misją jest inspirowanie ludzi do osobistego rozwoju oraz wspieranie ich w budowaniu harmonijnych relacji i świadomego życia. Prywatnie jest matką nastolatka z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną, co dodaje jej pracy jeszcze większego znaczenia i autentyczności.

👩‍👧‍👦 Darmowa opieka dla Twojego dziecka z niepełnosprawnością: Jeśli nie masz z kim zostawić swojego dziecka z niepełnosprawnością, nie martw się! Oferujemy możliwość skorzystania z darmowej opieki wykwalifikowanego asystenta. Opieka może być świadczona nawet w miejscu zamieszkania Twojego podopiecznego.

🚀 Decyduje kolejność zgłoszeń: Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona. Również liczba asystentów jest ograniczona więc nie zwlekaj z zapisaniem się!

🆓 Bezpłatne warsztaty i opieka: Zarówno warsztaty, jak i opieka asystenta są całkowicie bezpłatne. Projekt jest finansowany przez Dzielnicę Wola m.st. Warszawa.

👉 Zapisy: Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz!

Warsztaty_Wola_plakat__733_1028

Nie zapominaj, że dbając o siebie, możesz lepiej zadbać także o innych. Zapisz się na warsztat i pozwól sobie na chwilę oddechu, która przyniesie korzyści nie tylko Tobie, ale także Twojej rodzinie.

Czekamy na Ciebie!

Projekt pn. „Działania na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie rodzinnych opiekunów osób z niepełnosprawnościami”  został sfinansowany ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Wola.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031